DENİZ RAMPALARI İÇİN TOPLANAN İMZALAR TESLİM EDİLDİ
Tarih : 2022.08.07  15:25:55
CHP Edremit İlçe Başkanlığı, engelli vatandaşların denize rahatlıkla girebilmesi için deniz rampalarının yapılması konusunda başlattıkları İmza Kampanyasında toplanan imzaları Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile Balıkesir Valiliğine teslim ettiler.

Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı Bünyesinde oluşturulan CHP Edremit Engelli Komisyonu, engelli vatandaşlarımızın denize rahatça girebilmelerine olanak sağlayacak, deniz rampalarının yapılması için Altınkum Güre, Akçay, Altınoluk sahilleri ve Edremit Cumhuriyet Meydanında açmış oldukları stantlarla imza kampanyası başlatmışlardı.

Kampanya neticesinde toplanan imzaları dün, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Deniz Onur Özcan, Engelli Komisyonu Başkanı Birol Işık ve Komisyon Üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'a ve Balıkesir Valiliği erişebilirlik kuruluna teslim ettiler. Komisyon Başkanı Birol Işık "Engelli vatandaşlarımızın talebi olan Engelli Deniz Rampalarının yapılması için toplanan imzaları teslim ettik. Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'dan rampaların yapılacağının sözünü aldık ve takipçisi olacağız" dedi.

325 kez okundu
Diðer Yerel Haberler Haberleri