Kaymakam Odabaş okul yapım ve güçlendirme çalışmalarını inceledi
Tarih : 2022.09.29  16:41:42
Edremit Kaymakamı Ahmet Odabaş, risk taşıdığı tespit edilen okullarda devam eden güçlendirme ve yeniden yapım çalışmalarını inceleyerek, yetkililerden bilgiler aldı. Bu kapsamda Kaymakam Odabaş, 8 derslikli Zeytinli İlkokulu ve Ortaokulu, Şehit Mustafa Serin Fen Lisesi ve 100 kişilik pansiyonu inşaatı ile İstiklal ve Karagözoğlu İlkokulunu ziyaret etti.

Edremit Kaymakamı Ahmet Odabaş, Edremit ilçesinde Milli Eğitim Bakanlığı, İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanlığı tarafından deprem tahkik raporları sonucuna göre risk taşıdığı tespit edilen ve bu dahilde yıkılarak yeniden yapımına karar verilen okullar ile güçlendirme dahilinde inşaat çalışmaları devam eden okulları ziyaret ederek yetkililerden bilgiler aldı.
Bu çalışmada 8 derslikli Zeytinli İlkokulu ve Ortaokulu, Şehit Mustafa Serin Fen Lisesi ve 100 kişilik pansiyonu inşaatı, İstiklal İlkokulu ve Karagözoğlu İlkokulunu ziyaret eden Kaymakam Odabaş, inşaat alanında incelemelerde bulunarak yetkililerden yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

287 kez okundu
Diðer Yerel Haberler Haberleri