SİNEMA DÜNYASINI EXPO 2016’NIN MASKOTLARI ECE-EFE KARŞILADI
Tarih : 2015.12.01  09:15:16
EXPO 2016 Antalya’nın maskotları Ece-Efe, 52’nci Uluslararası Antalya Film Festivali’nin gecesinde kırmızı halıda ilgi odağı oldu. Hollywood’un ünlü yıldızlarından Amerikalı oyuncu Kathleen Turner ve İngiliz oyuncu Jeremy Irons, gelecek yıl kapılarını açacak olan EXPO 2016’nın maskotlarıyla poz verdi ve EXPO’ya destek oldu.

Gelecek yıl 23 Nisan’da ‘Çiçek ve çocuk' temasıyla kapılarını açacak olan Türkiye’nin ilk EXPO’su EXPO 2016 Antalya’nın maskotları Ece-Efe, Cam Piramit Kongre Merkezinde düzenlenen 52’nci Uluslararası Antalya Film Festivalinde ilgi odağı oldu. 'Yaşam Boyu Onur' ve 'Yaşam Boyu Başarı’ ödüllerinin dağıtıldığı gecede sanatçıları ve konukları kırmızı halıda karşılayan Ece-Efe onlarla birlikte poz verdi.

ÜNLÜLER SEVİMLİ MASKOTLARLA POZ VERDİ
Amerikalı oyuncu Kathleen Turner ve İngiliz oyuncu Jeremy Irons, kırmızı halının başında EXPO 2016 standının yanına gelerek Ece- Efe ile birlikte habercilere poz verdi.
Aralarında Türk sinemasının Sultanı Türkan Şoray, yapımcı ve oyuncu Yağmur Ünal ile şarkıcı Yonca Evcimik’in de bulunduğu birçok sanatçı sevimli maskotlarla kameralara gülümsedi.

ÜNLÜ İSİMLERDEN EXPO 2016’YA ÖVGÜ
Ödül töreni sonrasında gerçekleşen kokteyle katılan oyuncular ise sanal gerçeklik gözlüğüyle bin 121 dönümlük EXPO 2016 Antalya Sergi Alanı’nı 3 boyutlu görme fırsatı buldu.
Türkan Şoray’ın kızı yapımcı-oyuncu Yağmur Ünal “Şahane” diyerek EXPO 2016 projesiyle ilgili beğenisini dile getirdi.
Festival Direktörü Elif Dağdeviren ise “Şimdiden heyecanlandım. Şu gösterdikleri bile gerçekten ne kadar iyi ve titiz bir çalışma yapıldığının örneği. Hayırlı olsun" dedi.
Sanal gerçeklik gözlüğünü uzun süre çıkarmayan ve EXPO 2016 alanını seyreden ünlü tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Tarık Ünlüoğlu ise “Çok güzel bir yer. İyi bir tanıtım olmuş. İnşallah daha sık görüşeceğiz. EXPO çok önemli” dedi.

8882 kez okundu
Diðer Magazin Haberleri