Koray Avcı Ayvalık’ı salladı
Tarih : 2017.07.21  09:59:39
Yaz konserleri kapsamında Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde konser veren popüler müziğin dev sanatçısı Koray Avcı hayranlarına unutamayacakları bir gece yaşattı.

Ayvalık Belediyesi’ne ait Açık Hava Tiyatrosunda yüzlerce hayranıyla buluşan Koray Avcı en sevilen şarkılarını seslendirdi.

Kendi değimiyle aşktan beslenerek yazdığı şarkılarının yanı sıra şarkı aralarında izleyiciyle yaptığı sohbetler ve seslendirdiği yüreklere dokunan şiirlerle sahnede adeta devleşen Koray Avcı, kendisini dinlemeye gelen sanatçı arkadaşı Ender Balkır’a da birkaç türkü söyletmeyi de ihmal etmedi.

Sokaklarda şarkı söyleyerek şöhret basamaklarını tek tek çıkarak hedefine ulaşan Koray Avcı’ya Ayvalık’ta ki konserinde; bu yolda bir an olsun yalnız bırakmayan gitarist arkadaşı Köksal Fındık da eşlik etti.

Koray Avcı Ayvalık’taki konserinde; yaklaşık 2 buçuk saat sahnede kaldı.

Esprileri ve sempatik arkadaşlarından oluşan orkestrasıyla Ayvalıklı hayranlarının gönüllerini bir kez daha fethetmeyi başaran Koray Avcı, konser sonrasında kendisiyle hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenleri de kırmadı. Hatıra fotoğrafı çektirtmek isteyen hayranları kuliste uzun kuyruklar oluşturdu.

Konser sonrasında sempatik sanatçı Avcı ve ekibi Bodrum’da verecekleri konser için Bodrum’a hareket etti.

16874 kez okundu
Diðer Magazin Haberleri