ÜNLÜ İSİMLER 2016'YA ÇEŞME'DE GİRECEK
Tarih : 2015.12.26  09:48:54
Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden Çeşme'de beş yıldızlı oteller yılbaşına ünlü isimlerle giriyor. Çeşme Ilıca Hotel, yılbaşı özel galasında, 'Aman Aman' maxi single çalışmasıyla yaza damgasını vuran Ece Seçkin'le girerken Altınyunus Otel ise yılbaşı özel galasında sahnelerin davul şovuyla tanınan solisti Gülay Eralp'i çıkartacak.

Çeşme'nin beş yıldızlı otellerinden Ilıca Hotel'de ünlü şarkıcı Ece Seçkin, yılbaşı gecesine özel hazırladığı repertuvarı ve sahne enerjisiyle yeni yıl coşkusunu yaşatacak. Huzur veren soft renklerde dekore edilen odalarıyla misafirlerini ağırlamaya hazırlanan Ilıca Hotel, yılbaşı programında müzik ve eğlence dolu keyifli anlar sunacak. 
Ilıca Otel Genel Müdürü Yakup Demir, 2015 yılının sorun ve stresle geçtiğini, bu sorunlardan ve streslerden biraz da olsa uzaklaşmak için pozitif mıknatıslara ihtiyaç duyulduğunu belirtirken, Ilıca Hotel'de 2016 yılına merhaba diyecek tüm konuklara hem tatil hem de eğlence sunarak geçen yılların olumsuzluklarından beraberce uzaklaşmayı ümit ettiklerini belirtti.

ALTINYUNUS'TA YILBAŞINDA DAVUL ŞOV
Ege'nin incisi Çeşme'de 1974'ten beri konuklarını en iyi şekilde ağırlayan, konforlu, eğlenceli ve keyifli bir tatilin adresi olan Çeşme Altınyunus Otel, yeni yıl için hazırladığı özel programlarla odalarını günler öncesinden doldurdu. Egelilerin vazgeçilmez adresi haline gelen Altın Yunus Otel'de konuklar 2015'i müzik ve eğlence ile uğurlayıp yeni umutlarla yeni yılı karşılayacak. 
Ünlü şarkıcı Gülay Eralp, Çeşme'yi çok sevdiğini ve Ege'nin güzel insanlarıyla yeni yılı birlikte karşılamak için sabırsızlandığını söyledi. 
Konuklarına keyifli bir bayram programı hazırladıklarını belirten Altın Yunus Otel yetkilileri, "Misafirlerimiz, sanatçımız Gülay Eralp'in zengin repertuarı ve sahne performansıyla gala gecemizde eğlence dolu anlara imza atmakla kalmayıp, tamamıyla yenilenerek modern hizmet anlayışını sürdüren otelimizin termal havuzları, sauna ve Türk Hamamı’'nda fiziksel ve zihinsel olarak yorgunluklarını atabilecekler" dedi.

8692 kez okundu
Diðer Magazin Haberleri